ASMENYBĖS VERTINIMAS

Think Smart - IPM - International People Management|Mokymai ir seminarai picture

 

 

Think Smart klausimynas buvo sukurtas padėti žmonėms suprasti, kokius skirtingus mąstymo būdus mes naudojame. Klausimynas matuoja mūsų individualius skirtumus dešimtyje mąstymo stilių, nustato žmonių kognityvines galias ir potencialias tobulėjimo sritis. Dešimt mąstymo stilių yra suskirstyti į tris pagrindines orientacijas: orientacija į pojūčius, orientacija į žmones ir orientacija į užduotis.

Think Smart idealiai tinka pirmojo lygio vadovams arba aukštesniame vadovavimo lygmenyje supažindinti, kaip mūsų mąstymo prioritetai daro įtaką elgesiui, vadovavimui, darbo stiliams ir veiklai.

Think Smart klausimyną užpildyti galima tiesiog internete. Užpildę klausimyną, Jūs iš karto gausite ataskaitą PDF formatu. Ją interpretuoti gali pats klausimyną užpildęs asmuo arba konsultuojamas mūsų kompanijos profesionalų. Dabar Think Smart klausimynas ir ataskaita - jau ir lietuvių kalba.

Think Smart - IPM - International People Management|Mokymai ir seminarai pictureNorėdami atsisiųsti pavyzdinę ataskaitą, spauskite čia.

© 2006-2015 "International People Management". Visos teisės saugomos.
Valdymo sistema JustPageIT | Sukūrė e-sense